Najlepiej sprzedające się produkty na rynku

Niewiele osób wie, że z pośród wszystkich tonerów oferowanych dostępnych w sprzedaży tylko mały ułamek z nich spełnia wszystkie wymogi odnośnie jakości i wydajności. Nakazy UE są rygorystycznie ale w związku z chęcią dużego zarobku niekoniecznie przestrzegane. Nawet jeżeli proponowany toner został wyprodukowany przy zachowaniu parametrów bezpieczeństwa ISO9001 oraz ISO14001 ,to musimy jeszcze pamiętać że wydajność tonerów również powinna być testowana o czym świadczą certyfikaty ISO19798 dla drukujących na czarno i ISO24711 dla kolorów. Kolejną kwestią jest nagminne łamanie praw patentowych. Najcięższe w produkcji do podrobienia są tonery giganta światowego Hewlett-Packard, a co za tym idzie większość konfliktów opierających się o sąd toczy się właśnie z ich udziałem. Gra jest warta świeczki, bo chodzi o miliony dolarów jakie każdego roku traci korporacja, nie sprzedając wyrobów własnej produkcji. Chcąc uniknąć ewentualnych kar proponujemy tonery najszybciej rozwijającej się firmy z zamiennikami w Polsce. Tonery do drukarek Lublin w swojej ofercie mają tylko sprawdzone rozwiązania marki JetWorld. Stawiają na jakość przy zachowaniu niskiej ceny. Wszystkie produkty spełniają obowiązujące wymogi ,a co najważniejsze nie łamią praw patentowych są tzw. Patent free.

Niepowtarzalne pod względem wydajności.

Tonery do drukarek Lublin wprowadzając nowy toner do swojej oferty przeprowadzają niezbędne testy, które polegają na ciągłym wydruku 10 tonerów z jednaj partii na 10 różnych drukarkach. W przypadku gdy wszystkie przejdą kontrolną próbę i wydrukują odpowiednią ilość stron trafiają na półkę. Chcesz mieć pewność? Kupuj w tonery do drukarek lublin.

Posted on Aug 15, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Najlepiej sprzedające się produkty na rynku

  Posted on Aug 15, 2018

  Niewiele osób wie, że z pośród wszystkich tonerów oferowanych dostępnych w sprzedaży tylko mały ułamek z nich spełnia wszystkie wymogi odnośnie jakości i wydajności. Nakazy UE są rygorystycznie ale w związku z chęcią dużego zarobku niekoniecznie przestrzegane. Nawet jeżeli proponowany toner został wyprodukowany przy zachowaniu.

 • Toner który zachwyci się pięknem

  Posted on Aug 15, 2018

  Każde urządzenie drukujące charakteryzuje się innymi właściwościami. Przedstawiamy polecany przez naszych zadowolonych klientów toner CF226X. Posiada nienaganne właściwości które możemy podziwiać podczas drukowania. Posiada w sobie nieograniczone odcienie szarości oraz czarnego pigmentu. Sprawia że otrzymane wydruki pozostają piękne na długi czas.

 • Tonery do drukarek laserowych

  Posted on Aug 15, 2018

  Jeżeli poszukujesz specjalistycznych produktów do swojej drukarki laserowej jednocześnie kierując się zdrowym rozsądkiem i ograniczonym budżetem środków pieniężnych, powinieneś całkowicie polegać na znajomości oraz doświadczeniu specjalistów z branży którzy zajmują się tym na co dzień. Taki jest właśnie zespół cenka.pl który ma na uwadze nie tylko jakość.